Anasayfa » AKIBETİNİZ FECİ OLACAK!!!…

AKIBETİNİZ FECİ OLACAK!!!…

Yazar: yonetici
0 Yorum 128 Görüntüleyen


AKIBETİNİZ FECİ OLACAK!!!…

 

Ateizm derneğine resmiyet kazandırmak suretiyle Allah’a ve Peygambere hakareti meşrulaştıran Akp ve Ateizm Derneği mensupları Bekleyin!!!! Dünyada ve Ahirette Rezillikler Sizi Bekliyor!…

 

  Müslüman! Bunu da Açıkla!

Muhafazakar Türkiye bunu da gördü!. Şaka değil! Ateizm Derneği kuruldu

Zinanın suç sayılmadığı, domuz etinin kasap raflarından market reyonlarına indiği, eşcinselliğin legalleştirildiği, annesütü bankalarının kurulmak istendiği “yeni” Türkiye’de bir ilk daha yaşandı. Ateizm Derneği resmi izinle kuruldu. Böylece, “Allah (c.c.)’ın varlığını inkâr” ve dini değerlerimizin tamamına hakaret devlet şemsiyesi altına alındı. Müslüman! Bunu da açıkla!

Dinsizlik Propagandası Yapacaklar

Rabbimizin varlığı delil gerektirmeyecek kadar açıktır. Ne var ki, varlığı her şeyden açık olan  Allah (C.C.) kibirlerinden iman etmek istemeyenler ve onlara önayak olanlar bunun hesabını er geç vereceklerdir. Ateizm Derneği’nin hangi amaçlara hizmet edeceği belli. “Türkiye ateistlerinin ve dinsizlerinin kendi görüşlerini yasal zeminde özgürce ifade edebilmesini teşvik etmek” bahanesiyle yola çıkan Ateizm Derneği, Kadıköy’de bir iş hanında tuttuğu ofiste Ateizm misyonerliği yaparak, dinsizlik propagandasını yaymaya hazırlanıyor.

 

Temsilcik açmaya hazırlanıyorlar

Dernek, Türkiye’nin diğer illerinde de temsilcilikler açmaya hazırlanıyor. İlk şubesi Kadıköy’de geçtiğimiz günlerde açılan derneğin, sosyal medya ayağında yeni temsilcilikler için kampanyalar düzenleniyor. Sosyal medya ağı Facebook üzerinden “Ateizm Derneği İzmir Temsilciliği Girişimi” adında bir grup kuran dernek üyeleri, çok yakında Türkiye’nin her yerine yayılmayı plânlıyor.

Amacı İslâm ile yoğrulmuş topraklarda devlet izniyle Müslüman zihinleri zehirlemek olan bu derneğe yetkililerin hangi akla hizmet onay verdiği bilinmiyor. Türkiye genelinde örgütlenme hedefinde olan derneğin internet sitesi dahi kuruldu…

 

Amacı İslâm ile yoğrulmuş topraklarda devlet izniyle Müslüman zihinleri zehirlemek olan bu derneğe yetkililerin hangi akla hizmet onay verdiği bilinmiyor. Türkiye genelinde örgütlenme hedefinde olan derneğin internet sitesi dahi kuruldu…

Türkiye’nin ilk Ateizm Derneği İstanbul Valiliği Dernekler Müdürlüğü’nün izni ile geçtiğimiz günlerde kuruldu. Ateizm propagandasını yayarak, zihinleri bulandırma amacı ile kurulan derneğe jet hızıyla resmi onay veren Dernekler Müdürlüğü’nün bu tavrı tartışma konusu oldu. Kadıköy’de tuttukları ofisin ardından yurt genelinde temsilcilikler açma hedefinde olan Ateizm Derneği, bu zehri tüm yurda yaymanın peşinde.

 

Valilik’ten Onay

Ateizm Derneği’nin Geçici Başkanı Tolga İnci ve Kurucu Üyesi Selin Özkohen, özel bir yayın organına verdikleri röportajda İstanbul Valiliği Dernekler Müdürlüğü’nün onay sürecini şöyle özetlediler. “İl Dernekler Müdürlüğü bize çok yardımcı oldu. 16 Nisan’daki başvurumuzun ardından tüzüğümüzdeki yanlışları aynı gün bildirdiler ve düzelttik.”  Ateizm Derneği’nin kuruluşu için alelacele verilen bu onay kararı, yetkililerin İslami hassasiyet konusunda ne kadar duyarsız olduklarını da gözler önüne serdi.

 

Temsilcilik Hazırlıkları Başladı

İstanbul’da ilk şubesini açan Ateizm Derneği, Türkiye’nin diğer illerinde de temsilcilikler açmaya hazırlanıyor. İlk şubesi Kadıköy’de geçtiğimiz günlerde açılan derneğin, sosyal medya ayağında yeni temsilcilikler için kampanyalar düzenleniyor. Sosyal medya ağı Facebook üzerinden bir “Ateizm Derneği İzmir Temsilciliği Girişimi” adında bir grup kuran dernek üyeleri, çok yakında Türkiye’nin her yerine yayılmayı plânlıyor.

 

İnternet Sitesi Üzerinden Propagandaya Başladılar Bile

Ateizm Derneği yeni kurulmasına rağmen faaliyetlerine çoktan başladı bile Dernek faaliyetleri internet üzerinden yürütmek amacıyla kurulan “ateizmdernegi.org” isimli siteden dinsizlik propagandasını yaymaya başlayan ateistler, sitenin girişine ise, “Düşünün! Ufacık bir sorgu sizi gerçeğe götürebilir” yazdılar. Allah yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim’in onlarca ayetinde insanı akletmeye ve düşünmeye sevk ederken, Ateizm Derneği sitesinde sanki düşünme yetisi Allah tarafından kısıtlandırılıyormuş gibi bir algı oluşturulmaya çalışılıyor. Bu da Ateistlerin havanda su dövdüğünü gösteriyor.

 

KAYNAK:http:

//www.milligazete.com.tr/haber/Musluman_Bunu_da_acikla/317517#.U1gMglV_vps


 

Saldırıya Başladılar

Dernek Adıyla resmi Şemsiyenin altında toplanan Ateistler meydanı boş buldu

 Dün “Müslüman! bunu da açıkla!” manşetiyle duyurduğumuz “Ateizm Derneği” haber analizimiz kamuoyunda büyük yankı buldu. Bugün ise söz konusu dernekle ilgili önemli bilgilere ulaştık. Ateizm Derneği’nin internet sitesinde derneğin kuruluş amaçlarına yönelik yer alan metindeki talepler endişelerimizi doğruluyor. Din hanesinin nüfus cüzdanlarından kaldırılmasını talep eden ateistler, kadın ve aile kavramları üzerinden de İslam’a saldırıyor. İnanan her kişi ve kurum ile mücadele edeceklerini çok net bir biçimde beyan eden derneğin hedeflerinden birisi de sapkın eşcinsel evlilikleri topluma benimsetmek.

 

Din Hanesi Kaldırılsın 

 Ateizm Derneği’nin kuruluş amaçlarının sıralandığı internet sitesinde, “Ateizm Derneği; T.C kimliklerinde bulunan din hanesinin, yeni doğan çocuklar için önce boş bırakılmasını, sonra da tümden kaldırılmasını amaçlar” ifadesi yer alıyor. Amaç metninin her satırında inanan insanların hedef alındığı derneğin kuruluş iznini nasıl aldığı da merak konusu. İnsanların dini hassasiyetlerine hakareti korumakla yükümlü olan devlet mercilerinin bu açık saldırılara karşı teşvik sayılabilecek adımlar atması içine düşülen gafletin başka bir boyutu.

 

İslam’a Saldırmaya Başladılar 

 Ateistler tarafından çıkarılan bir dergide yer alan bölümler hayli çirkin. ”…. Eğrisi” başlığıyla yazılan yazıda Bakara ve İsra sureleri üzerinden demagoji yapılarak, Kur’an-ı Kerim ayetleriyle dalga geçiliyor. Bununla yetinmeyen ateistler yayınladıkları karikatürlerde Müslümanları aşağılamayı da ihmal etmiyorlar. Ateistler internet sitelerinde dindar insanlara saldırmayı da unutmamışlar. “Ateistler Meclisi” adlı sitede ‘Dinlerden Nasıl Kurtuldum’ diye bir bölüm de bulunuyor. Bölümde insanlar nasıl ateist olduklarını anlatıyorlar.

 Geçtiğimiz günlerde İstanbul Valiliği’nden aldığı resmi izinle kurularak faaliyetlerine başlayan Türkiye Ateizm Derneği’nin sitesinde bulunan “amaçlar” kısmında yer alan ifadeler derneğin toplumsal olarak meydana getirebileceği zararları gözler önüne seriyor. Derneğin kuruluş amaçları arasında eşcinsellik, nüfus cüzdanındaki din ibaresi, çocuklara verilen dini eğitim, aile, kadın gibi konular yer alırken, bu konular üzerinden İslam’a saldırılıyor.

 Ateizm Derneği’nin kuruluş amaçlarının sıralandığı “ateizmderneği.org” isimli sitede, “Ateizm Derneği; T.C kimliklerinde bulunan din hanesinin, yeni doğan çocuklar için önce boş bırakılmasını, sonra da tümden kaldırılmasını amaçlar” ifadesi yer alıyor. Amaç metninin her satırında inanan insanların hedef alındığı derneğin Valilik’ten kuruluş iznini nasıl aldığı merak konusu. İnsanların dini hassasiyetlerine hakareti korumakla yükümlü olan devlet mercilerinin bu açık saldırılara karşı teşvik sayılabilecek adımlar atması içine düşülen gafletin boyutlarını gözler önüne seriyor.

 

Çocuklar İçin Tehlikesi 

 Site de yer alan fecaat ifadeler bununla sınırlı kalmıyor. Doğumundan, yetişkinliğine kadar İslam ile yoğurulması gereken neslin ahiretine kasteden ateistler, “İnsanın doğumunda, insanda doğuştan bulunmayan dini ve dogmatik inançların, kişilere sonradan ailesi ve çevresi yoluyla “sanki kendisinde doğuştan varmış gibi” öğretilmesi, gerek aile içinde gerek okulda ve çevrede dini propagandaya ve baskıya maruz kalması, çocukların psikolojik gelişimini olumsuz yönde etkilemekte, sorumluluk almak yerine özgür iradeyi manipüle ya da pasifize eden, sorgulamayan, bağımlı, kaderci bireyler yetişmektedir.. Bebeklerin doğuştan, “x bir dini inanca mensup doğdukları” iddiası, coğrafi konumu ve etkisini hiçe sayan, zamanı ve mekanı hiçe sayan bir önyargıdır” cümleleriyle Müslümanların imanlarına ne şekilde kastettiklerini belli ediyorlar.

 

Aile Düşmanı Ateistler 

 Ateizm Derneği, sözde kadın haklarını savunmak adına açık bir şekilde aile düşmanlığı da yapıyor. Derneğin sitesinde yer alan ifadelerde şu sözler yer alıyor: “Ateizm Derneği; Kadınların toplumda sosyal statü kazanmaları için “evlilik ya da mutlak annelik” öğütleyen toplumda kazanabileceği saygınlığın doğurmak yoluyla sağlanabileceğini telkin eden ve dinler tarafından da beslenen mevcut sosyo-kültürel ve sosyo-ekonomik şartların yerine, kadınların erken yaşta aile zoruyla ve/veya izniyle evlendirilmemelerini, fırsat eşitliği ve eğitim konusunda erkeklerle eşit olanaklardan ve aynı oranda faydalanmalarını, evlenip evlenmeyeceklerine, ne zaman doğuracaklarına, doğurup doğurmayacaklarına, doğum süreciyle ilgili her detaya eşlerinin ya da ailelerinin değil, kendilerinin karar vereceği, bununla ilgili yasal düzenlemelerin yapılmasını ve ivedilikle hayata geçirilmesini amaçlar ve eşleri ya da yakınları tarafından şiddete, tacize, tecavüze ya da tehditlere maruz kalan kadınlar için de ilgili sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliği içinde ortak projeler üretir..

 

Eşcinsellerin Sözcülüğünü ve Avukatlığını Yapacaklarmış 

 Sitenin amaçları arasında eşcinsellere özgürlük de var. İnsan fıtratına aykırı, sapkın bir anlayış olan eşcinselliği normal gören ateistler, bu konuda düşüncelerini temellendirmek için de yine İslam’a saldırıyorlar. Eşcinsellik için yer alan maddede, ““Toplumda halen hüküm süren cinsiyet ayrımcılığının, kadına ve eşcinsellere karşı yürütülen sistematik/psikolojik baskının temelinde de dinin, din temelli ahlak anlayışının, sosyo-kültürel, muhafazakar etkisini yadsımayan Türkiye Ateistleri Derneği, sosyal ya da mesleki statüsü yüzünden cinsel kimliğini gizlemek zorunda kalan her bireyin cinsel kimliğini özgürce ifade edebildiği, salt cinsel kimliği yüzünden mesleki ya da sosyal kaygılar taşımadığı, nefret suçuna, hakarete, aşağılanmaya ya da ikinci sınıf muameleye maruz kalmadığı, ayıplanmadığı bir sosyal yaşam alanı oluşturabilmek için, kadınların ve farklı cinsel kimliği olan insanların da yasal haklarını savunabilmesi için hukuki danışmanlık sağlamayı amaçlar, destekler ve gerektiğinde demokratik protesto hakkını kullanmayı hedefler.” İfadeleri yer alıyor.

 

Müslümanlarla mücadele edeceklermiş! 

 Ateistlerin sitesinde yer alan amaçlardan bir tanesi ise İslam’a düşmanlıklarını belirten ifadeler. Halkının çoğunluğunun Müslüman olduğu bir ülkede “Ateizm Derneği, faaliyetlerinde dini öncelikli bir kriter olarak kabul eden kişi ve kurumlara karşı bütün demokratik ve hukuki zeminlerde mücadele etmeyi amaçlar” şeklinde yer alan cümle ile açık bir şekilde İslam düşmanlığı yapılıyor. Kendilerine bir tepki verildiğinde “inanç özgürlüğü” naralarını atan ateistler, inanan insanlar ile mücadele edeceklerini bizzat itiraf ediyorlar. 

 
 

 
BENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi