Anasayfa » Ahlaki Yozlaşma Ürkütüyor ve Toplum Çıldırıyor!

Ahlaki Yozlaşma Ürkütüyor ve Toplum Çıldırıyor!

Yazar: yonetici
0 Yorum 59 Görüntüleyen


Ahlaki yozlaşma ürkütüyor ve toplum çıldırıyor!


İşte yüzümüzü kızartan ve içimizi karartan haber başlıkları:

 Erzurum'da bir lise öğrencisi, 3 yıl boyunca akrabaları ve okul hademesinin tecavüzüne uğradı.

 Adana'da tanımadığı üç kişi tarafından zorla bir otomobile bindirilip ormanlık alanda uyuşturucu hap içirilerek dirençsiz hale getirilen B.B.'ye sırayla tecavüz edilip sonra da vücudu jiletle keserek, kollarında ve bacaklarında sigara söndürerek işkence yapıldı.

 Boşanan anne babanın bakmak istemediği ve İstanbul'daki bir yuvaya yerleştirdiği 12 yaşındaki kız çocuğuna, yuvaya 100 metre uzaklıktaki bir kuaför dükkânında tecavüz eden iki esnaf yakalandı!.

 Adana'da 5 yaşındaki kız çocuğu, tecavüze uğradıktan sonra boğularak atıldı.

 İtalyan sanatçı Pippa Bacca, Gebze yolunda tecavüze uğradı. Barış mesajı vermek amacıyla çıktığı yolda, hırsızlık suçundan sabıkalı M.K. tarafından tecavüz edilen Bacca, daha sonra öldürülerek toprağa gömüldüğü anlaşıldı.

 30 bin YTL’lik borcunu kapatamadığı için ekmek ve soğan alamayan baba 11 ve 14 yaşındaki kızlarını mahalle bakkalına sattı.

 Ensest (aile içi cinsi) taciz ve tecavüzlerde ürkütücü bir artış yaşanmaktaydı. Amca, dayı, baba ve dedelerin öz kızlarına ve torunlarına yönelik ahlaksız yaklaşımları artık sıradan bir olay halini aldı.

– Uyuşturucu madde kullanma yaşı artık 10’un altındaydı.

Hatta bu konuları gündeme taşıyan Tv programları güya yeriyor ve halkı uyarıyor görüntüsü ile bir nevi reklamını yapmaktaydı. Bütün bunlar Darwinist düşüncenin, maneviyatsız eğitimin, soysuz ve sorumsuz tv dizilerinin ve porno internetçiliğinin doğal sonuçları ve sosyal yaralarıydı. Evet, Erbakan hocanın kutlu milli görüş davasını, niye “önce ahlak ve maneviyat” diye başlattığı ve bütün şer güçlerin ve işbirlikçi hainlerin niye O’na karşı topyekün savaş açtıkları şimdi daha iyi anlaşılmaktaydı.

Bütün bu olumsuz ve onursuz gidişatın temel ve gizli nedenlerinden birisini hemen söyleyelim: Türkiye’yi Türkler yönetmiyor!.. Beyaz Türkler, Efendi Türkler yönetiyor!.

Biz insanları kökenleri ve kültürlerinden dolayı yargılayacak bağnazlıktan uzağız!.. Ama hıyanetlere karşı da dikkatli olmalıyız.

Atatürk “Ne mutlu Türklere!” yerine, “Ne Mutlu Türküm Diyene!” haykırmasının hikmetini unutmamalıyız. Yani aslı Çerkez, Arnavut, Boşnak, Pomak, Rum, Ermeni ve Yahudi de olsa, kendisini Türkiye’nin ve Türklerin bir parçası gören, bu milletin ve devletin yararlarına sevinen, zararlarına üzülen kimseleri övdüğünü anlamalıyız.

Ama Türkiye’yi, İsrail ordusunda askerlik yapan Zeyno Baranlar’ın yönetmesinden de, gocunmalıyız!

DEVAMI İÇİN: http://www.millicozum.com/mc/ozel-yazilar/bir-devrim-yasaniyor

BENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi