Anasayfa » ABD’nin Dünyayı İşgal Planı..

ABD’nin Dünyayı İşgal Planı..

Yazar: yonetici
0 Yorum 215 Görüntüleyen

Türkiye’mizi güneyden, yani Suriye ve Irak cephesinden kuşatıp karıştırmanın ve ülkemizi parçalamanın kiralık maşaları olan PKK-PYD’nin arkasında İsrail’in ve Amerika’nın bulunduğunu; hem ABD yetkilileri hem AKP yöneticileri defalarca açıklamışlardı. Yani bu bir sır değil, resmiyet ve aleniyet kazanmış bir hakikatti. Ayrıca hem AB görevlileri hem de tüm Haçlı Avrupa Devletleri de, resmen ve fiilen PKK-PYD’ye arka çıkmakta ve kendi ülkelerinde bunların Türkiye aleyhindeki faaliyetlerine fırsat sağlamaktalardı. En son İSVEÇ’in ve DANİMARKA’nın, PKK’nın küstahça gösteriler yapmalarına ve hatta kendi siyasi soytarılarının KUR’AN-I KERİM yakmalarına göz yummaları da bunların Türkiye niyetini ve bozuk tıynetini ortaya koymaktaydı.

Siyonist güdümlü Haçlı Avrupa ve Amerika’nın bu düşmanca tavırlarına rağmen; hâlâ AB’ye katılmak sevdasıyla her türlü hakaretlerine katlanan, ABD’yi ise “vazgeçilmez müttefik” diye kutsayan… Ve hele her canı istediğinde mazlum ve mağdur Filistin sokaklarına saldırıp onlarca masum Müslümanı katleden Siyonist kuduz İsrail’le, normalleşme girişimlerini hızlandıran şu AKP iktidarının ve yönetici takımının, “HDP’ye yanaşıyor!” diye Millet İttifakı’na sataşmaları, tam bir sahtekârlıktı. Oysa, malum ve mel’un odakların talimatlarıyla HDP’yi kapatmayarak, hatta birçok konuda irtibata geçip desteklerini arayarak, onlara fiilen resmiyet ve meşruiyet kazandıran kendileri olmaktaydı. Hatırlayınız, PKK ile meşhur OSLO görüşmelerine hem de MİT Müsteşarını gönderip onlarla uzlaşma ve kirli amaçlarını kolaylaştırma zemini hazırlayan da bunlardı.

Bölgemizdeki ABD üslerinin ve güçlerinin 1. amacı İsrail’in güvenliğini sağlamak, 2. amacı ise Türkiye’yi karıştırmaktı.

Siyonist ABD’nin dünya genelinde 800 üssü vardı: Bu bir dolaylı işgal planıydı!

 

 

Makalenin Tamamı İçin TIKLAYINIZ..

 

 

 

BENZER İÇERİKLER

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Detaylı Bilgi

konya-konferans-10-aralik-pazar