Gizlilik İlkeleri

www.necmettinerbakan.net gizliliğinizi korumak ve sunulan teknolojilerden en üst seviyede yararlanmanızı sağlamak amacıyla bir takım güvenlik ve gizlilik ilkeleri belirlemiştir. www.necmettinerbakan.net web sitesini kullanmakla belirtilen ilkeleri kabul etmiş sayılırsınız.

Kişisel Bilgilerin Güvenliği Hakkında
www.necmettinerbakan.net TC Kimlik numaranız, eposta adresiniz, adınız, ev ya da iş adresiniz veya telefon numaranız gibi kişisel bilgilerinizi kayıt anında veya servis kullanımlarında gerektiğinde isteyebilir. www.necmettinerbakan.net kişisel bilgiler dışında paylaşımlı bilgilerinizi de bildirmenizi isteyebilir (posta kodu, yaş, cinsiyet, ilgi alanları gibi)

Ayrıca www.necmettinerbakan.net tarafından bilgisayarınızla ilgili donanımsal veya yazılımsal özellikler otomatik olarak toplanabilir. Bu özellikler IP adresiniz, tarayıcı türü, alan adları ve web sitesine erişim zamanları ve referans siteler gibi değerler olabilir. Bu bilgilerin toplanmasındaki amaç www.necmettinerbakan.net sitesinin işleyişindeki verimliliği ve kaliteyi arttırmak, www.necmettinerbakan.net sitesinin kullanımı ile ilgili genel istatistiksel veriler toplamaktır.

Önemli Uyarı
Lütfen şahsi bilgilerinizi www.necmettinerbakan.net tarafından sunulabilecek olan özel mesajlaşma alanlarında güvenmediğiniz kişilerle paylaşmayın. Unutmayın; bu bilgiler ancak siz üçüncü sahıslarla paylaşırsanız başka kullanıcılar tarafından ele geçirilebilir ve sizin zararınıza kullanılabilir.

www.necmettinerbakan.net yönetimi ziyaret ettiğiniz web sitelerindeki gizlilik ilkelerini okumanızı önerir. Böylece kişisel bilgilerinizin güvenli bir ortamda saklanıp saklanmadığını öğrenebilirsiniz. www.necmettinerbakan.net sitesi www.necmettinerbakan.net dışında yayınlanan Gizlilik İlkeleri veya diğer açıklamalardan sorumlu değildir.

www.necmettinerbakan.net bıraktığınız tüm kişisel bilgilerinizi kendi sunucusunda saklamakta ve üçüncü şahıs ya da şirketlerle asla paylaşmamaktadır.

Kişisel Bilgilerin Kullanımı Hakkında
www.necmettinerbakan.net sizinle anketler aracılığı ile bağlantı kurabilir ve sunulan ya da sunulacak hizmetler hakkında görüşlerinizi isteyebilir.

www.necmettinerbakan.net üye ya da gönüllü listesini, kullanıcı bilgilerini üçüncü şahıs ya da kurumlara satmaz, kiralamaz ya da devretmez. www.necmettinerbakan.net sizinle bağlantı kurabilir ve ilginizi çekebilecek çeşitli haber, duyuru, propaganda gönderilerini size iletebilir.

Bu tür durumlarda kişisel bilgileriniz üçüncü şahıslara transfer edilmez. www.necmettinerbakan.net güvenilen partnerleri ile istatistiksel analiz, telekomünikasyon, müşteri hizmetleri, posta veya kargo servisleri gibi alanlarda işbirliği yapabilir. Üçüncü şahıs ve kurumların bu servislerin gerçekleştirilmesi amacı dışında bilgilerinizi kullanması yasaklanmıştır. www.necmettinerbakan.net partnerleri kişisel bilgilerinizin güvenliğinden sorumludur.

www.necmettinerbakan.net apaçık izniniz olmadan şahsınızla ilgili ırk, din, politika gibi konuların www.necmettinerbakan.net sitesinde yer almasına izin vermez.

www.necmettinerbakan.net Web sitesi uyarmaksızın kişisel bilgilerinizi kesinlikle yayınlamaz.

Kişisel Bilgiler Hakkında
www.necmettinerbakan.net kişisel bilgilerinizi yetkisiz erişimlerden, kullanımlardan ve açığa vurma işlemlerinden korur. www.necmettinerbakan.net kimlik bilgilerinizi kendi sunucusunda ve güvenli ortamda, yetkisiz erişimlerden korunacak şekilde saklar.

İletişim Bilgileri
www.necmettinerbakan.net Gizlilik İlkeleri ile ilgili görüş ve önerilerinize açıktır. Eğer www.necmettinerbakan.net  sitesinin belirtilen Gizlilik İlkelerini uygulamadığını düşünüyorsanız lütfen info@necmettinerbakan.net  adresinden bize ulaşın. Sorunları saptamak ve çözüm yolları üretmek www.necmettinerbakan.net yönetiminin görevidir.

 

Telif Hakkı: Prof. Dr. Necmettin Erbakan - NecmettinErbakan.Net, Necmettinerbakan.org | Milli Çözüm Dergisi | AhmetAkgul.Net | MealiKerim.com | İLETİŞİM |RSS