• ZİNAYI SUÇ OLMAKTAN KİM ÇIKARMIŞ VE İSPATLARI

  ZİNAYI SUÇ OLMAKTAN KİM ÇIKARMIŞ VE İSPATLARI

  19 Mart 2014

   
  | Devamı


  AKP ZİNAYI SERBEST BIRAKMADI DİYENLERE!...
  ZİNAYI SUÇ OLMAKTAN KİM ÇIKARMIŞ VE İSPATLARI


  Ordu düşmanlıklarını, sahte dindarlık ve muhafazakârlık kılıfıyla örtmeye çalışanların, Haçlı AB hayranlıkları ve zina duyarsızlıkları mide bulandırıyordu!

  Evli çiftlerin zina etmesi halinde verilen cezaların Türk Ceza Kanunundan çıkarılması şartına “evet” diyen ve Recep Erdoğan’ın AB’ye boyun eğdiğini gösteren 24.09.2004 tarihli, çoğu da AKP yandaşı Gazetecilerin manşet ve haberleri sizi susturmaya yeterlidir! İşte evli erkek ve kadınların zina etmeleri halinde verilen cezaların kaldırılmasıyla ilgili 24.09.2004 tarihli bazı Ulusal Gazetelerin ‘AB’yle Yaşanan Zina’ Krizi Sonrasında Yazdıkları:

  Yeni Şafak: Gitti, Çözdü, Geldi.

   Ankara’da koparılan Türk Ceza Kanunu fırtınası, Başbakan Erdoğan’ın Brüksel ziyaretiyle son buldu. Meclis, TCK’yı 6 Ekim’den önce çıkaracak ve Günter Verheugen olumlu rapor verecek

  Vatan Gazete: Harika Sonuç

   Verheugen “Başbakan zina cezasının kaldırılması konusunda güvence verdi. Türkiye’nin önünde artık hiçbir ENGEL KALMADI” dedi

  Star Gazete: 5 dakikada krizi çözdü.

   Başbakan Erdoğan “TCK(da istediğiniz değişiklik Meclis’ten) geçecek” dediği Verheugen’den Türkiye’nin önüne yeni şart konulmayacak sözü aldı. TCK üzerinden sorun çıkarmak isteyenlerin hevesleri de kursağında kaldı.

  Sabah: Biz Avrupalıyız! (Çünkü artık zina cezalandırılmayacaktı!)

  Başbakan Erdoğan, AB ile Ceza Yasası krizini Brüksel’de yine kendisi çözdü. Attığı adımla AB hedefi 41 yıldır hiç olmadığı kadar yakına geldi. (Bu zina eden evlilere verilen cezanın kaldırılmasıyla ilgili)

  Radikal:  Rapor Tamam Sıra Kararda

  Başbakan, AB ile krizi, zinayı suç haline getirmekten vazgeçerek bitirdi. Verheugen de müjdeyi şu sözlerle verdi: Artık müzakere tavsiye etmemiz için Türkiye’nin tamamlaması gereken bir şart yok

  Milliyet: AB Kapısı Açıldı.

  Erdoğan Verheugen’e TCK’yı Ekimden önce zina maddesi olmaksızın geçireceğiz ancak başka şart istemeyiz mesajı verince hiç sorun kalmadı.

  Milli Gazete: Efelik sökmedi!

  “İçişlerimize karıştırmayacağımız!” (palavralarıyla halkı oyalayıp), AB’ye, tam teslimiyet gösterildi. Türkiye’ye iki günde 1 katrilyona malolan zina tartışması sırasında “AB içişlerimize karışamaz” çıkışını yapan Başbakan, Verheugen karşısında yelkenleri suya indirdi. Ve Haçlı ağabeylerinin dayatmasına boyun eğildi.

  Hürriyet: Yolumuz Açıldı!

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Brüksel gezisinde zina pürüzü aşıldı. Erdoğan, TCK(daki zina değişikliği) için söz verince, Avrupa Birliği yeşil ışık yaktı. TBMM pazar günü olağanüstü toplanıyor.

  Akşam: Tam Yol Avrupa.

   Brüksel’de tarihi uzlaşma. Erdoğan, TCK’yı zinasız çıkarma sözü verdi.Verheugen AB kilidini açtı: Engel kalmadı. Müzakere tavsiye edeceğiz” dedi.

  Güneş: Yanlış hesap Brüksel’den Döndü.

   Kritik zirveden beklenen oldu! Erdoğan, zina inadından vazgeçince, Verheugen, ‘Artık tarih için engel kalmadı’ diyerek Türkiye’nin önünü açtı

  Evrensel: Erdoğan boyun eğdi.

  Türkiye’yi haftalardır zina tartışması ile meşgul eden ve “AB bizim içişlerimize karışamaz” diyenBaşbakan Recep Tayyip Erdoğan, AB’nin bütün şartlarına boyun eğdi. Dün AB Komisyonu’nun genişlemeden sorumlu üyesi Günter Verheugen ve AB yetkilileri ile görüşen Erdoğan, TCK’nın zina düzenlemesi olmadan (Yani artık zina suçuna verilen ceza kaldırılarak) Meclis’ten geçeceği sözünü verdi.

  Birgün: 2013′e kadar planda yoksunuz.

   AB’nin Genişlemeden Sorumlu Üyesi Günter Verheugen, Türk Ceza Kanunu’nda (zinayı suç olmaktan çıkarmak için) yapılan değişiklikleri (hiçbir Müslüman ve Milli hükümetin cesaret edemeyeceği) “yüzyılın işi” olarak değerlendirdi. Verheugen AB bütçesi dolayısıyla, 2013 yılına değin Türkiye’nin AB’ye alınması konusunda bir plan bulunmadığını da ekledi.

  Yeni Asya: Verheugen; Güvence aldık. (Bay nurcular, bunun neyin karşılığında verildiğini niye söylememişti?)

   Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya gelen Avrupa Komisyonu’nun genişlemeden sorumlu üyesi Günter Verheugen, Erdoğan’dan tam güvence aldığını belirtti. (Sözde dindar Nurcular bile zinaya verilen cezanın kaldırılmasına sevinmekteydi!?)  MAKALENİN TAMAMI İÇİN : 

  http://www.millicozum.com/mc/ozel-yazilar/seytanilerin-ortak-hedefi-milli-gorus-milli-ordu

  Bu Haber 26560 defa okunmuştur.
  Dost Siteler...
  www.millicozum.com
  www.necmeddinerbakan.net

 
Yorum Ekleyin
Yorum eklemek için üye olmanız gerekmektedir.
 
Telif Hakkı: Prof. Dr. Necmettin Erbakan - NecmettinErbakan.Net, Necmettinerbakan.org | Milli Çözüm Dergisi | AhmetAkgul.Net | MealiKerim.com | İLETİŞİM |RSS