• Taliban’a Farklı Bir Bakış: ŞEYTAN HER TAŞIIN ALTINDAYDI VE Siyonist Yahudiler, İnsan Suretli Şeytanlardı!

  Taliban’a Farklı Bir Bakış: ŞEYTAN HER TAŞIIN ALTINDAYDI VE Siyonist Yahudiler, İnsan Suretli Şeytanlardı!

  05 Ekim 2021

   
  | Devamı

  Taliban’a Farklı Bir Bakış:

  ŞEYTAN HER TAŞIN ALTINDAYDI

  VE

  Siyonist Yahudiler, İnsan Suretli Şeytanlardı!

        

  Erbakan Hocamız:

  “Bize; ‘Siz her taşın altında bir Yahudi arıyorsunuz?’ diyorlar. Hayır, biz her taşın altında bir Yahudi aramıyoruz; ama her baktığımız şüpheli ve şaibeli taşın altından bir Siyonist Yahudi çıktığını görüyoruz!” buyurarak, bir TV programında şu çarpıcı bilgileri aktarmışlardı:

  Siyonistler Dünyayı Nasıl Sömürüyorlardı?

  “Diyelim ki; siz şimdi Kayseri’den Hacca gitmek istiyorsunuz. “Efendim ben Müslümanım, param vatanıma, Müslümana gitsin. Türk uçağı ile Hacca gideceğim” diyorsunuz. Türk uçağına biniyorsunuz: “Ne güzel, uçak paramı yatırdım, ülkeme, Türkiye’ye paramı verdim, Hacca gidiyorum” diye koltuğunuza oturup uçuyorsunuz. Haberiniz yok ki, o uçağın dünyanın her yerinde serbest hava bölgesinde uçabilmesi için IATA üyesi olması lazım. IATA, Siyonist Rockefeller’in kurduğu bir sömürü çarkıdır. Bilet parasının %9'unu vermeden de buraya üye olamazsın. Yani önce Yahudi'ye %9'unu vereceksin, ondan sonra uçağa bineceksin. Yoksa binemezsin. “Efendim, ben Yahudi'ye para vermek istemiyorum, uçakla gitmeyeyim, gemiyle gideyim” diyerek gemi ile Hacca gitmeye kalkışsan, bu sefer de açık denizlerde gemilerin yürümesi için Loyd’un müsaadesini alması lazım. Loyd da diğer bir Yahudi’nin soygun tezgâhıdır. Yine %9’unu vereceksin. 

  ...

  MAKALENİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ

  Bu Haber 84 defa okunmuştur.
  Dost Siteler...
  www.millicozum.com
  www.necmeddinerbakan.net

 
Yorum Ekleyin
Yorum eklemek için üye olmanız gerekmektedir.
 
Telif Hakkı: Prof. Dr. Necmettin Erbakan - NecmettinErbakan.Net, Necmettinerbakan.org | Milli Çözüm Dergisi | AhmetAkgul.Net | MealiKerim.com | İLETİŞİM |RSS