• MİLLİ GÖRÜŞ ÇINARI HAKKA YÜRÜDÜ

  MİLLİ GÖRÜŞ ÇINARI HAKKA YÜRÜDÜ

  05 Mart 2017
  Rabbimiz şefaatci kılsın!...

   
  | Devamı  MİLLİ GÖRÜŞ ÇINARI HAKKA YÜRÜDÜ

   

  Aziz Erbakan Hocamıza 1969 "Bağımsızlar Çıkışı" n dan itibaren, son nefesine kadar sadakat ve vefa' dan ayrılmayan!.. Konya'nın 'Manevi Dinamikleri' n den Arif-Fazıl-Sadık insan!... Milli Görüş'ün en sağlam çınarlarından muhterem Zeki Afşar Hocamız 04-03-2017 saat 15:15 sularında HAKKA  YÜRÜMÜŞLERDİR!

   

  1935 Yılı Konya Çumra-Afşar Kasabası doğumlu Hocamız; çocukluğundan itibaren manevi hassasiyetleriyle dikkat çekmiştir. Salih bir soy, sağlam bir aile yapısı ve temiz bir çevrede yetişen hocamız, kendi el emekleriyle "Diş Teknisyenliği" ile nafakasını temin etmiştir. Mahmut Sami Efendi (ra), Mehmet Zahit Efendi (ra), Haciveyiszade Hocaefendi (ra)... vb pek çok gönül ve hikmet erbabıyla uzun yıllar gönül-sohbet birlikteliği olmuştur.

  1969 yılında Aziz Erbakan Hocamızın Siyasi hayata atılmasıyla başlayan Milli Görüş Davasına son nefesine kadar bağlı kalmış ve davanın tabanında büyük yararlılıklar göstermiştir. "Biz İslam'ın hakikatini Erbakan Hocamızdan öğrendik" sözünü sıklıkla vurgulayan Zeki Hocamız , Siyaset Bilimci-Düşünür Üstad Ahmet AKGÜL'le de yakın dostluk ilişkisine sahiptiler. Milli Çözüm Dergisini dikkatle takip eden Hocamız, Erbakan Hocamızın manevi mirasının Milli Çözüm Dergisi ve Üstad Akgül tarafından en şuurlu şekilde temsil edildiğini de vurgulamaktan çekinmemişlerdir!

   Cenaze 05-03-2017 Pazar günü Öğle namazı sonrası Mengene caddesi üzerindeki  Karakulak Camiinden kaldırılacaktır. (KONYA Merkez)

  Aşağıdaki Videoda Konuşan DİŞÇİ ZEKİ AFŞAR Hocanın Anlattığı bu konuşmada; Türkiye’nin manevi mimarlarından Nakşi Şeyhlerinden Mehmet Zahit Kotku Hazretlerinin Medine’de Rasulullah’ın (S.A.V) Huzurunda Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN İçin Destek Sözü Alışını  Yayınlıyoruz. Aynı Zamanda Bu Önemli Tarihi Hatırlatmayı Yaptıkları İçin DİŞÇİ ZEKİ AFŞAR HOCAMIZA Minnettarız!..Mekanı Cennet Olsun İnşaallah.


  Kaynak :
  Bu Haber 4078 defa okunmuştur.
  Dost Siteler...
  www.millicozum.com
  www.necmeddinerbakan.net

 
Yorum Ekleyin
Yorum eklemek için üye olmanız gerekmektedir.
 
Telif Hakkı: Prof. Dr. Necmettin Erbakan - NecmettinErbakan.Net, Necmettinerbakan.org | Milli Çözüm Dergisi | AhmetAkgul.Net | MealiKerim.com | İLETİŞİM |RSS