• GAVUR GAVURLUĞUNU YAPIYOR! İŞBİRLİKÇİ SEYREDİYOR! MİLLİ ÇÖZÜM BEKLENİYOR!...

  GAVUR GAVURLUĞUNU YAPIYOR! İŞBİRLİKÇİ SEYREDİYOR! MİLLİ ÇÖZÜM BEKLENİYOR!...

  19 Mart 2017

   
  | Devamı
  GAVUR GAVURLUĞUNU YAPIYOR!

  İŞBİRLİKÇİ SEYREDİYOR!

  MİLLİ ÇÖZÜM BEKLENİYOR!...

   

  Siyonist ve emperyalist idealler uğruna dünyayı kana bulamaktan çekinmeyen insan görüntülü şeytanlar, Halep’te bir korkunç vahşete daha imza attı!

  Dış Güçler ve yerli İŞBİRLİKÇİLER' in marifetiyle ateş topu haline gelen bölgemiz can çekişiyor.

  Özellikle Suriye-Halep’te önceki gece camiye yapılan bombalı hava  saldırısında, çok sayıda mazlumun can vermesi Müslümanlar olarak vebal ve sorumluluğumuzun büyüklüğünü bir kez daha ortaya koymuş bulunuyor!

   

  Konuyla ilgili görüşüne başvurduğumuz uzmanlar: "Eğer D-8 (İslam Birliği) oluşumu rafa kaldırılmasaydı, aktif olsaydı bölgemizde ve dünyada bu vahşetler yaşanmayacaktı!" şeklinde tespitte bulundular.

   

  Uzmanlar: "Bin yıl dünyaya yön verip tüm mazlumlara kol kanat geren, zulme asla müsaade etmeyen bir tarihin evlatları olarak; bu gün yaşanan zulümlere mani olacağımız yerde, "gavurun peşine takılarak taşeronluk yapılması , son bombalamadan sonra "suspus tavrı "dilsiz şeytanlıktır" şeklinde tespitte bulundular.

   

  Uzmanlar analizlerinde: Yaşanan felaketlerin, İslam Dünyasının "Hakkı üstün tutan bir anlayışla hareket etmesinin gereğini; Milli politikalar uygulamanın ne kadar zorunlu olduğunu! Bu konuda gösterilecek gafletin çok daha büyük felaketlere neden olmaya devam edeceğini!.. Erbakan Hocanın politika ve projelerinin sorunların çözümünde yegane adres olduğunu!.. Bir kez daha, ancak çok acı bir tarzda ortaya koymuştur! Tespitlerinde bulundular.

   

  "Laftan değil ancak müeyyideden anlayan "batı-batıl güçlerin anlayacağı dilden konuşulacağı günlerin uzak olmadığı; bunun ise 15 yıllık "İŞBİRLİKÇİ KAFASI" yla değil, ancak Milli bir Çözümü esas alan bir anlayışla gerçekleşebileceğini belirten uzmanlar; Erbakan Teknolojileriyle yakın gelecekte dünya sisteminin büyük sürpriz gelişmelerle karşılaşabileceğini de belirttiler!


  ERBAKAN'IN USTUN SAVAS TEKNOLOJILERI ( İKİSİ BİRARADA)   AHMET AKGÜL HOCAMIZIN ANLATIMIYLA ERBAKAN HOCANIN YAPTIĞI ÜSTÜN SİLAH TEKNOLOJİLERİ
  Konu İle ilgili ufuk açıcı makaleleri okumak için
  http://www.necmettinerbakan.net/haberler/videolarla-erbakan-39in-teknolojisi-ve-tsk-sevgisi.html  Sesimizi Duyan Var mı!

  “Acıya dayanacak gücü kalmamış, dermanı secdede arayan masum sivillerin feryadını duyun! İslâm ülkelerinin liderleri, ilim insanları, insan hakları müdafileri bu vebal her birinizin, hepimizin sırtındadır.”

  Halep’te namaz saatinde cami bombalayan ABD, ilk bombardımandan kurtulanları da takip edip Üzerlerine birkaç kez daha bomba yağdırdı…

  Enkaz altından 63 cansız beden çıkarılırken yaklaşık 300 kişiden oluşan cemaatten kaç kişinin kurtulduğu ise bilinmiyor… ABD’nin bilerek ve isteyerek giriştiği bu katliamın üzerinden 12 saat geçmeden azaları vücutlarından ayrılan cami cemaati “istatistiki veriler” arasına karıştı bile…

   

  Camiyi görmeyen(!) ABD, minareyi de görememiş olacak ki secdedeki cemaatin üzerine bomba yağdırdı…

   

  Camiden çıkanlar da bombalanmış

  Etarib Sivil Savunma ekibi yetkilisi Mustafa Ubeyd, AA’ya internet üzerinden ses kaydı göndererek açıklama yaptı. Ubeyd, şunları söyledi: “Saldırıdan 5 dakika sonra olay yerine ulaşmıştık. Gittiğimizde insanlar yerlerde yatıyordu. Birçoğunun uzuvları kopmuştu. Saldırıya şahit olanlardan öğrendiğimize göre, uçaklar ilk anda camiye 3 bomba atmış. Dışarıya çıkmaya çalışanların üzerine de dördüncü bombayı atmışlar.”

   

  200-300 kişilik cemaat vardı

  Mensuplarının büyük bölümü Halep’in batı kırsalında yaşayanlardan oluşan Tebliğ Cemaati, her hafta Perşembe’yi Cuma’ya bağlayan gece, yatsı namazının ardından bölgedeki bir camide toplantı düzenliyor. Tebliğ Cemaati mensupları, önceki akşam da Cine köyündeki Hazreti Ömer Camii’nde yerel halkla bir araya geldi. Daha önce köy halkına yapılan duyuruya göre, yatsı namazının ardından cemaatle sohbet yapılması planlandı. AA’ya saldırının hemen ardından bilgi veren sivil savunma yetkilileri, camide 200-300 kişi bulunduğunu, en az 63 sivilin hayatını kaybettiğini, cemaatin büyük bölümünün ise enkaz altında kaldığını bildirmişti.

   

  ABD Merkez Kuvvetler Komutanlığı (CENTCOM), Halep’in Cina köyü yakınlarında bir hava saldırısı gerçekleştirdiklerini kabul etti. Pentagon ile CENTCOM söz konusu olayı incelediklerini kaydederken, saldırının Cina’daki cami saldırısı olabileceğini inkâr etmedi. Konuyla ilgili ilk yazılı açıklamasında söz konusu saldırının İdlib’de gerçekleştirildiğini iddia eden CENTCOM, “El Kaide’ye ait bir toplanma yerinin vurulduğunu ve çok sayıda teröristin (!) öldürüldüğünü” iddia etmişti. İdlib’deki saldırı ile Cina köyündeki saldırının aynı saldırılar olup olmadığı şeklindeki sorusuna cevap veren bir işgalci CENTCOM yetkilisi, saldırının İdlib’de değil, Halep’in Cina köyü yakınlarında gerçekleştirildiğini kabul etti. Füze ve bomba parçalarının ABD mühimmatı olduğunun açıklanması üzerine ABD işlediği katliamı kabul etmek zorunda kaldı. Katliam sonrası gözlerin çevrildiği ABD ordusu yetkilileri ise, bir hava saldırısı gerçekleştirerek güya bazı El Kaide militanlarını öldürdüğünü iddia etti, ancak bir camiye saldırmadıklarını duyurdu. Katil Albay John J. Thomas ise, “Biz herhangi bir camiyi hedef almadık. Bir camiden 15 metre uzakta militanların sıklıkla buluştuğu bir binayı hedef aldık. Fakat cami hâlâ ayakta” iddiasında bulundu.

   

  TERÖRLE MÜCADELE EDEN TEBLİĞ CEMAATİNİ HEDEF ALDILAR!

  ABD’nin Suriye’de “El Kaidecilerin toplanma alanı” olduğu yalanıyla namaz vaktinde vurduğu camide, radikal görüşlere karşı müadele etmesiyle bilinen Tebliğ Cemaati mensuplarının bulunduğu ortaya çıktı. ABD savaş uçaklarının hedef aldığı camide ağırlıklı olarak Tebliğ Cemaati mensuplarının bulunduğu iddia edildi. Mensuplarının büyük bölümü Halep’in batı kırsalında yaşayan Tebliğ Cemaati, her hafta perşembeyi cumaya bağlayan gece, yatsı namazının ardından bölgedeki bir camide toplantı düzenliyor. Tebliğ Cemaati mensupları, önceki akşam da Cine köyündeki Hz. Ömer Camisi’nde yerel halkla bir araya geldi. Yatsı namazının ardından cemaatle sohbet yapılması planlandı. Ancak vahşi ABD ordusu, askeri muhaliflerin kontrolündeki bölgede, cemaatin en yoğun şekilde bir arada olduğu namaz anında camiyi vurarak enkaza çevirdi. Katliamın hemen ardından bilgi veren sivil savunma yetkilileri, camide 200-300 kişi bulunduğunu, en az 63 Müslümanın şehit olduğunu, cemaatin büyük bölümünün ise enkaz altında kaldığını bildirdi.

   

  CAMİYE 3 BOMBA BİRDEN ATTILAR

  Bu arada, Etarib Sivil Savunma ekibi yetkilisi Mustafa Ubeyd açıklama yaptı. Ubeyd, şunları söyledi: “Saldırıdan 5 dakika sonra olay yerine ulaşmıştık. Gittiğimizde insanlar yerlerde yatıyordu. Birçoğunun uzuvları kopmuştu. Saldırıya şahit olanlardan öğrendiğimize göre, uçaklar ilk anda camiye 3 bomba atmış. Dışarıya çıkmaya çalışanların üzerine de dördüncü bombayı atmışlar.”

   

  Tebliğ Cemaati, 1927’de Hindistan’ın Mevat kasabasında Hint asıllı Muhammed İlyas Kandehlevi tarafından kuruldu. Oluşumun milyonlarca mensubunun büyük bölümü Hindistan, Pakistan ve Bangladeş’te bulunuyor. İslam ülkeleri dışında da bazı taraftarlara sahip olan Tebliğ Cemaati’nde, dini esasları anlatmak için mensupları sık sık seyahatler düzenliyor. Tebliğ Cemaati’nin en yaygın bilinen kurallarının başında, radikal öğretiler içeren görüşlere mesafe konulması, şiddete başvurulmasının reddedilmesi ve politikadan uzak durulması geliyor. Hareket mensuplarının “Bişva İçtiması” adıyla bilinen geleneksel yıllık buluşması son olarak Bangladeş’te gerçekleşmiş ve 3 milyon kişi katılmıştı.

   

   

  Bu Haber 1368 defa okunmuştur.
  Dost Siteler...
  www.millicozum.com
  www.necmeddinerbakan.net

 
Yorum Ekleyin
Yorum eklemek için üye olmanız gerekmektedir.
 
Telif Hakkı: Prof. Dr. Necmettin Erbakan - NecmettinErbakan.Net, Necmettinerbakan.org | Milli Çözüm Dergisi | AhmetAkgul.Net | MealiKerim.com | İLETİŞİM |RSS