• Durmuş Durduyan iken Oğuzhan Asiltürk ismini alıp Milli Görüş’e yamanan şahıs adına ucuz kahramanlık taslayan uyuz kiralıklara soruyoruz:

  Durmuş Durduyan iken Oğuzhan Asiltürk ismini alıp Milli Görüş’e yamanan şahıs adına ucuz kahramanlık taslayan uyuz kiralıklara soruyoruz:

  28 Haziran 2021

   
  | Devamı


  Durmuş Durduyan iken Oğuzhan Asiltürk ismini alıp Milli Görüş’e yamanan şahıs adına ucuz kahramanlık taslayan uyuz kiralıklara soruyoruz:


  1- Son yazılarımıza konu olan bu iddialar bize ait olmayıp, eski ANAP ve AKP Milletvekilliği yapan ve üst düzey Başkanlık ve Cumhurbaşkanlığı bürokratı olarak atanan Fevzi İşbaşaran’ın ifşaatlarıdır. (Bak: https://www.aykiri.com.tr/oguzhan-asilturk-un-gercek-adinin-durmus-durduyan-oldugu-ortaya-cikti/12420/) Evet, bizde de aynı yönde bilgiler vardır. Şimdi ey Durmuş Durduyan (veya Oğuzhan) yalakaları! Size düşen Fevzi İşbaşaran’la ve bu yönde iddiada bulunanlarla ilgili mahkeme açmak ve konunun açıklığa kavuşmasını sağlamaktır.


  2- Veya Oğuzhan Asiltürk; İlk, Orta, Lise ve Üniversite diplomalarının asıllarının fotoğrafını kamuoyuyla paylaşmalıdır. O takdirde bu diplomaların “Durmuş Durduyan” adına düzenlendiğini iddia edenler de kendi bilgi ve belgelerini ortaya koyacaklardır.


  3- Elaziz grubuyla, Ahmet Akgül Üstadımızı hâlâ aynı çizgide göstermek tam bir sahtekârlık ve şarlatanlıktır. Çünkü Elaziz Ekibi de Oğuzhan Ağabeyiniz gibi Tayyip Erdoğan yandaşlarıdır.

  4- Asıl üzerinde durmanız ve yanıtını aramanız gereken konu: Oğuzhan’ın “AKP’li kardeşlerini eleştirdiği için SP yönetimini suçlayan… Yetmez SP yönetimini değiştirmek için kongre toplayacağını açıklayan küstah ve hadsiz beyanlarıdır. Siz ne duyarsız ve ayarsız insanlarsınız ki, bu hıyanet ve hakaretlere tepki koymak yerine, hâlâ hakikatin dellâlı, Kur’an’ın tercümanı ve Aziz Erbakan Hocamızın sadık ve şaşmaz savunucuları olan Milli Çözüm’e ve Üstat Ahmet Akgül’e sataşmaktasınız!..


  5- “Mehdi” demek, hidayet rehberi, hakikat davasının önderi anlamındadır. Ve el Hakk, Rahmetli Erbakan Hocamız, çağının en büyük hidayet rehberi ve Hak dava önderi konumundaydı. Bu duruma, bırakın da, Din düşmanları ve İslamcı münafıklar karşı çıksınlardı. Bu kutlu gerçek sizlere niye böylesine batmaktaydı?


  6- Erbakan Hocanın Milli Çözüm Dergisi’ni yasaklattığı iddiaları ise sadece Oğuzhancıların bir uydurmasıydı. İşte Rahmetli Erbakan Hocamızın Üstadımız Ahmet Akgül’le, çok özel bazı fotoğrafları, bizzat imzalayıp verdikleri Milli Görüş diplomaları ve Milli Çözüm Dergisini sevinçle incelediği fotoğrafları…

  Sonuç: Yalancıların mumu yatsıya kadar yanacaktı!.. İftiracı soysuzların durumu ise, çok ama çok yakında resmi belgelerle ortaya çıkacaktı. Ve ayarsız arsızlar utançlarından saklanacak yer arayacaklardı!..


  7- Sağlığında da, kutlu göçünün ardından da, Erbakan’ın davasını, şahsını, siyasi ve manevi mirasını samimiyet ve cesaretle savunan… Sağcı-Solcu sapıklardan, İslamcı geçinen istismarcı münafıklara kadar, Hocamıza yönelik asılsız ithamların hepsini anında ve kanıtlarıyla yanıtlayan ve davasının dertlisi, Hocasının delisi gibi davranan Milli Çözüm’e ve Ahmet Akgül’e yönelik bu tutarsız tavrınız, tek kelime ile şeytana uşaklıktır.

                             
               
               Ufuk EFE
  Milli Çözüm Dergisi Yazarı
   
   

   

  Erbakan Hocamız Sevinçle Milli Çözüm                               Dergisini İncelerken.
      

  Kaynak :
  Bu Haber 1020 defa okunmuştur.
  Dost Siteler...
  www.millicozum.com
  www.necmeddinerbakan.net

 
Yorum Ekleyin
Yorum eklemek için üye olmanız gerekmektedir.
 
Telif Hakkı: Prof. Dr. Necmettin Erbakan - NecmettinErbakan.Net, Necmettinerbakan.org | Milli Çözüm Dergisi | AhmetAkgul.Net | MealiKerim.com | İLETİŞİM |RSS