• DEMOKRASİ HÜKÜMDARI VE MAFYA İKTİDARI

  DEMOKRASİ HÜKÜMDARI VE MAFYA İKTİDARI

  10 Haziran 2022

   
  | Devamı

  DEMOKRASİ HÜKÜMDARI

  VE

  MAFYA İKTİDARI

  1-  Hangi AKP’li İsimler Mafya ve Kirli İşlerle İrtibatlı?

  2- Halil Falyalı’nın Öldürülmesinin Sebebi Ne?

  3- Uyuşturucu Kaçakçılığı Yapan AKP’liler Kimler?

  4- AKP Bakanlarının Bürokratlarının Yolsuzluk ve Kanunsuzluklarını Belgelediği İçin Öldürülen Kişi Kim?

  5-  İkinci Susurluk Vakası?!

  6- Halil Falyalı Kimdir?

  7- Halil Falyalı’nın İrtibatlı Olduğu Siyasiler Kimler?

  8- Uyuşturucu Satıcılarıyla Pazarlık Yapan Siyasiler Kimler?

  9- Halil Falyalı’nın Elinde Kimlerin Kasetleri Vardı

  10- Halil Falyalı’nın Ele Geçirilemeyen Kasetleri Nasıl Depremler Oluşturabilir?

  11- Sapık Afgan Mafya Babasının Ülkemizde Ne İşi Vardı?

  12- Mafyalaşan Oktarcıların Kurtarılması İçin Kim Ricacı Oldu?

  13- Terörist Herzog, Erdoğan’a Neyin Ricasında Bulunmuştu?

  14- Abdulhamit Gül Neden Görevinden Ayrılmıştı?

  15- Bulgaristan Vatandaşı Mafya Babasına Kimler Para Karşılığı T.C Vatandaşlığı Verdi?


   

  1- AKP iktidarının, bakanlarının ve yüksek bürokratlarının, MAFYA oluşumlarıyla irtibatları sürekli gündem olmaktaydı. Gayrimeşru işlerde ve faili meçhul cinayetlerde kullanmak ve çok yüksek miktarda kirli paralar kazanmak karşılığı bu yapılanmalara kolaylık sağlamakla ilgili çeşitli iddialar dolaşmaktaydı. Kıbrıs’ta, devlet kurumlarının göz yumması dışında öyle sıradan katillerin gidip cinayet işleyerek Türkiye’ye dönmesi imkânsız sayılan bir suikastla öldürülen MAFYA babası Halil Falyalı’nın iktidarla, Bakanlarıyla ve bürokratlarıyla ilgili pek çok kanunsuzlukları ve yolsuzlukları bilip, belgelediği için, ortadan kaldırıldığı yazılıp konuşulmaktaydı. Mehmet Ağar’ın ve oğlu Elâzığ AKP Milletvekili Tolga Ağar’ın özel gemilerle yapılan ve tonlarca ağırlığa ulaşan uyuşturucu kaçakçılığına bulaştıkları… Binali Yıldırım’ın oğlunun milyarlarca dolarlık ne haltlar karıştırdığı... Süleyman Soylu’nun kimlere ve hangi yöntemlerle ne imkânlar sağladığı ve bütün bunların nasıl örtülüp saklandığı konusundaki ithamlar ayyuka çıkmıştı. Zaten Devlet Bahçeli, meşhur MAFYA babası olarak tanınan, hatta bu iddiayla mahkûm olup hapis yatan şahıslara “Sadık dava arkadaşım!.." diye sahip çıkmakta ve makamında saygıyla ağırlamaktaydı!?..

  2- Afganistan'ın tartışmalı isimlerinden Allah Gul Mujahid İstanbul’da ortaya çıkmıştı. “Savaş Lordu” olarak anılan Allah Gul Mujahid’in suç dosyası kabarıktı: Çocuklara tecavüz, uyuşturucu ticareti, cinayet, kara para... Sanger Ahmadi'nin ardından Afgan mafya lideri Allah Gul Mujahid’in soluğu Türkiye'de almasını Orta Asya uzmanı yazar Esedullah Oğuz şöyle yorumlamıştı: Suriye'nin ardından Afganistan'dan da göç alan Türkiye'nin son tartışmalı konuğu, ülkesi Afganistan'da kötü şöhretiyle anılan savaş ağası Allah Gul Mujahid... 1990'larda Gulbeddin Hikmetyar ile çalışan, 2000'li yıllarda Eski Başbakan Hamid Karzai ile beraber meclise sokulan mafya lideri Allah Gul Mujahid de soluğu Türkiye'de almıştı. Erkek çocuklara tecavüz videoları sosyal medyada dolaşan, Taliban tarafından gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan Allah Gul Mujahid'in İran üzerinden Türkiye'ye girdiği anlaşılmıştı.  ...  MAKALENİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ..


   

   

  Bu Haber 132 defa okunmuştur.
  Dost Siteler...
  www.millicozum.com
  www.necmeddinerbakan.net

 
Yorum Ekleyin
Yorum eklemek için üye olmanız gerekmektedir.
 
Telif Hakkı: Prof. Dr. Necmettin Erbakan - NecmettinErbakan.Net, Necmettinerbakan.org | Milli Çözüm Dergisi | AhmetAkgul.Net | MealiKerim.com | İLETİŞİM |RSS